fbpx

Audyt newslettera

Po zamówieniu ww usługi i opłaceniu jej, otrzymasz na maila kwestionariusz do wypełnienia. Warunkiem realizacji audytu jest jego odesłanie najpóźniej 24h przed terminem konsultacji. Warunkiem realizacji audytu jest również nadanie dostępów do programu newsletterowego.
Usługa polega na przeprowadzeniu dotychczasowych działań Zamawiającego w ramach newslettera.

Działania związane z audytem obejmują: sprawdzenie adresu email Zamawiającego pod kątem uwierzytelnienia, sprawdzenie adresów email w bazie pod kątem poprawności, oznaczenie duplikowanych adresów email w bazie, sprawdzenie formularzy zapisu na newsletter pod kątem prawnym, sprawdzenie formularzy double opt-in oraz reCaptcha, audyt Landing pages stworzonych w programie do newslettera (czystość kodu HTML, responsywność, audyt pod kątem SpamScore), sprawdzenie działających automatyzacji – zachowania ciągu logicznego, warunków, akcji i działań oraz diagnoza napotkanych problemów. Audyt zawiera również propozycję rozwiązań do wdrożenia, które usprawnią działanie bazy i zapobiegną podwyższaniu wyniku SpamScore.

W terminie 7 dni od daty audytu, na adres kupującego zuostaną przesłane wyniki audyty w formie pliku pdf. Audyt oprócz wypunktowanych sprawdzanych pozycji zawiera również propozycje rozwiązań wykrytych problemów.

Po wysłaniu kompletnego pliku usługę uważa się za zrealizowaną.
Ta usługa nie zawiera konsultacji 1:1 online.

Koszt Audytu Newslettera: 615 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)