fbpx

Automatyzacja aktywizująca kontakty

Otwieralność maili na poziomie 15% a klikalność 5 % – brzmi znajomo? A co jak powiem, ze możemy zwiększyć te wyniki 3-4 krotnie w krótkim czasie?
Z pomocą przychodzi Automatyzacja aktywizująca kontakty. W skład tego pakietu wchodzą dwie osobne automatyzacje, które aktywizują kontakty, które nie otwierają Twoich wiadomości i nie klikają w linki, które do nich wstawiasz. W ten sposób zachęcasz odbiorców do aktywności, co pozytywnie wpływa na postrzeganie Twoich newsletterów przez programy pocztowe oraz usuwasz tych, których nie interesuje Twój newsletter.
Podobnie jak w pakietach 2 i 3, tutaj również zaczynamy od konsultacji i ustalenia ram czasowych i wiadomości, a także strategii aktywizacji. Następnie wdrażam wszystko od strony technicznej i Twoja baza ożywa.

UWAGA! W przypadku programu, gdzie nie ma możliwości ustawienia takiej automatyzacji, żeby działała ciągle w tle (np. Mailerlite) na konsultacji ustalamy ścieżkę i otrzymujesz ode mnie wideoinstrukcję wdrażania jej samodzielnie. 

Koszt pakietu Automatyzacja aktywizująca kontakty: 984 zł (cena zawiera podatek VAT)

W zakres tego pakietu wchodzi godzinna rozmowa online, w trakcie której wspólnie ustalamy cel jaki chcesz osiągnąć w danej automatyzacji. W oparciu o rozmowę buduję drzewko – szkielet automatyzacji, który następnie będziemy wdrażać. W trakcie konsultacji udzielam też wskazówek strategicznych – o czym i jak pisać w wiadomościach. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy pisaniu, zapytaj mnie o nią. Współpracuję z fantastycznymi ludźmi i na pewno kogoś Ci polecę.

Od zakończenia konsultacji online masz 7 dni na dostarczenie mi potrzebnych elementów (zostaniesz o nich poinformowana/ny w kwestionariuszu oraz w trakcie konsultacji).
Po rozmowie i otrzymaniu treści maili zaczynam budować automatyzację. Dbam o poprawne formatowanie tekstu, spójność i wygląd całego cyklu.
Po wdrożeniu automatyzacji przeprowadzam test i oddaję cykl w Twoje ręce.

Jeżeli wiesz jak samodzielnie wdrożyć automatyzację w swoim newsletterze to możesz również zamówić samą konsultację. Konsultacja to godzinna rozmowa online, w trakcie której wspólnie ustalamy cel jaki chcesz osiągnąć w danej automatyzacji. W oparciu o rozmowę zudujemy drzewko automatyzacji – powiem Ci jakie warunki dać, co sprawdzac, jakie akcje stosować.  W trakcie konsultacji udzielam też wskazówek strategicznych – o czym i jak pisać w wiadomościach. 

Koszt Konsultacji: 369 zł (cena zawiera podatek VAT)

Po zamówieniu ww usługi i opłaceniu jej, otrzymasz na maila kwestionariusz do wypełnienia. Warunkiem realizacji Usługi jest jego odesłanie najpóźniej 24h przed terminem konsultacji.