fbpx

Automatyzacja posprzedażowa

Komunikacja posprzedażowa to bardzo ważny element strategii, który niestety często jest zaniedbywany. Dlatego, jeżeli chcesz zadbać o taką automatyzację, pakiet Automatyzacja posprzedażowa będzie dla Ciebie.
Sam produkt wygląda podobnie jak pakiet z automatyzacją powitalną. Na rozmowie skupiamy się na tym, jaki dialog chcesz prowadzić z klientem po zakupie. Rozmawiamy o poleceniach, opiniach oraz upsellingu. Po konsultacji buduję automatyzację oraz wdrażam ją od strony technicznej.

Usługa obejmuje stworzenie JEDNEJ sekwencji automatycznej. Od Ciebie zależy czy dotyczy ona jednego produktu czy jest ogólna dla wszystkich produktów.

Koszt pakietu Automatyzacja posprzedażowa: 984 zł (cena zawiera podatek VAT)

Po zamówieniu ww usługi i opłaceniu jej, otrzymasz na maila kwestionariusz do wypełnienia. Warunkiem realizacji Usługi jest jego odesłanie najpóźniej 24h przed terminem konsultacji.

W zakres tego pakietu wchodzi godzinna rozmowa online, w trakcie której wspólnie ustalamy cel jaki chcesz osiągnąć w danej automatyzacji. W oparciu o rozmowę buduję drzewko – szkielet automatyzacji, który następnie będziemy wdrażać. W trakcie konsultacji udzielam też wskazówek strategicznych – o czym i jak pisać w wiadomościach. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy pisaniu, zapytaj mnie o nią. Współpracuję z fantastycznymi ludźmi i na pewno kogoś Ci polecę.

Od zakończenia konsultacji online masz 7 dni na dostarczenie mi potrzebnych elementów (zostaniesz o nich poinformowana/ny w kwestionariuszu oraz w trakcie konsultacji).
Po rozmowie i otrzymaniu treści maili zaczynam budować automatyzację. Dbam o poprawne formatowanie tekstu, spójność i wygląd całego cyklu.
Po wdrożeniu automatyzacji przeprowadzam test i oddaję cykl w Twoje ręce.

Jeżeli wiesz jak samodzielnie wdrożyć automatyzację w swoim newsletterze to możesz również zamówić samą konsultację. Konsultacja to godzinna rozmowa online, w trakcie której wspólnie ustalamy cel jaki chcesz osiągnąć w danej automatyzacji. W oparciu o rozmowę zudujemy drzewko automatyzacji – powiem Ci jakie warunki dać, co sprawdzac, jakie akcje stosować.  W trakcie konsultacji udzielam też wskazówek strategicznych – o czym i jak pisać w wiadomościach. 

Koszt Konsultacji: 369 zł (cena zawiera podatek VAT)

Po zamówieniu ww usługi i opłaceniu jej, otrzymasz na maila kwestionariusz do wypełnienia. Warunkiem realizacji Usługi jest jego odesłanie najpóźniej 24h przed terminem konsultacji.