5.00
(2 oceny)

Automatyzacja posprzedażowa dla produktu elektronicznego: Gotowy szablon do Mailerlite

Kotegoria: Gotowe szablony
Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij
Page Link
Udostępnij

O kursie

Automatyzacja posprzedażowa to chyba najbardziej zaniedbany element większości biznesów.
Szczególnie trudna jest do wdrożenia, kiedy masz już prosperujący biznes i musisz usiąść i zastanowić się, co właściwie w takiej automatyzacji napisać.
Do kursu można dodać motywujące wiadomości, ale co do ebooka?!
I tu wchodzę ja! Cała na kolorowo!

Zadbaj o swoich klientów. Spraw, żeby euforia zakupowa trwała jak najdłużej i… osiągaj swoje cele! Motywuj do przerabiania kursu, zachęcaj do czytania ebooka, zdobywaj opinie i… dosprzedawaj!

Gotowa/gotowy na przygodę?

rozwiń

Zawartość kursu

Wstęp

  • Najważniejsze informacje
  • Wyciśnij ten kurs jak cytrynkę!

Zanim przystąpisz do pracy

Wprowadź automatyzację

Oceny i opinie

5.0
razem 2 oceny
5
2 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
OW
3 miesiące temu
Zainwestowałam u Klaudii we wszystkie produkty dot. automatyzacji i krok po kroku przechodzę przez każdy. Jak już przerobiłam pierwszą automatyzację, to każda kolejna jest mniejszym wyzwaniem, bo Klaudia tłumaczy to w tak genialnie prosty sposób, że tam po prostu NIE DA SIĘ skopać sprawy :) Swoją automatyzację posprzedażową stworzyłam od zera łącznie w nieco ponad 2h, a podkreślam po raz kolejny, że jestem absolutnie zielonym (w kwestiach technicznych) człowiekiem. W życiu bym nie pomyślała, że stworzę swoją automatyzację posprzedażową, ale z taką nauczycielką jak Klaudia - można automatyzacyjne góry przenosić :) Teraz zabieram się za porzucony koszyk! :)
MK
5 miesięcy temu
Jak bym siedziała nawet 10 lat nad tymi automatyzacjami w Mailerlite to sama i tak bym tego nie wymyśliła :-) Mega dobry i wartościowy, a przede wszystkim przydatny, produkt. Dziękuję!