5.00
(4 ocena/ny)

Automatyzacja powitalna: Gotowy szablon dla Mailerlite

Kategoria: Gotowe szablony
Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Jesteś tutaj, ponieważ chcesz założyć swój newsletter. A może masz już newsletter i chcesz zacząć rozsyłać bezpłatne/płatne wiadomości. Może robiłaś/łeś to już ręcznie, ale przyszedł czas na…

Automatyzację powitalną!

Wiesz o tym, że zautomatyzowane biznesy rosną 60% szybciej? Więc mega się cieszę, że chcesz zrobić krok ku automatyzacji właśnie z moimi szablonami!

Zastanawiając się nad zautomatyzowaniem biznesu masz dwie drogi: nauczyć się jej (TUTAJ zapraszam), albo skorzystać z gotowego rozwiązania.

Jeszcze kilka lat wstecz forsowałabym, żebyś się nauczyła/nauczył. Ale prowadzę biznes od 5 lat i widzę, że niektórych rzeczy wcale nie chcę przyswajać. Wolę skorzystać z gotowych doświadczeń ekspertów i zaoszczędzić czas, który poświęcę na coś innego.

Dlatego z myślą o Tobie, Twoich celach i Twoim czasie powstał produkt: Gotowe szablony Automatyzacji.
Nie musisz spędzać czasu na uczeniu się wszystkiego od podstaw.
Kupując pakiet dostajesz gotowy szkielet automatyzacji gotowy do wklikania do programu Mailerlite, praktyczną checklistę , która pomoże Ci przygotować automatyzację od a do z, szablony maili gotowe do uzupełnienia Twoimi treściami i co najcenniejsze – moje praktyczne komentarze!

Jak się bardzo postarasz to w ciągu godziny automatyzacja będzie hulała! Ale jak chcesz pocelebrować to zarezerwuj 4 h 😉

To co? Działamy?

Rozwiń

Zobacz lekcje w kursie:

Wstęp

  • Najważniejsze informacje
    02:15
  • Wyciśnij ten kurs jak cytrynkę!

Zanim przystąpisz do pracy

Wprowadź automatyzację

Oceny uczestników

5.0
Razem 4 oceny
5
oceny
4
ocena
3
ocena
2
ocena
1
ocena
RS
6 miesięcy temu
Wspaniały kurs, wszystko wytłumaczone bardzo klarownie
MK
8 miesięcy temu
Bardzo, bardzo, bardzo przydatny szablon automatyzacji :-)
OW
9 miesięcy temu
Jestem zachwycona tym produktem! Rzecz, z którą zwlekałam od dawna, bo wydawała mi się kosmicznie trudna do ogarnięcia - wyjaśniona przez Klaudię stała się bułką z masłem. Po czym to stwierdzam? Samo przeczytanie checklisty, w której znajduje się opis działań "krok po kroku" jest całkowicie zrozumiały nawet bez patrzenia do systemu mailingowego. Do tej pory raczej miałam styczność z instrukcjami, które pisane były w taki sposób, że bez jednoczesnego wdrażania każdego kolejnego kroku po prostu nie mogłam ruszyć. Tutaj po przeczytaniu checklisty wykonałam 6 kolejnych kroków bez kolejnego zaglądania tam. Niemniej checklista jest przydatna, żeby na sam koniec zweryfikować, czy na pewno każdy krok został prawidłowo zrealizowany :) Polecam ten produkt każdej osobie, która nie ogarnia kwestii technicznych i chce zadbać o swoją listę mailingową, a raczej o ludzi, których na niej gromadzi :) Nie znam nikogo, kto lepiej od Klaudii tłumaczy (zawiłe dla takich laików jak ja) automatyzacje :) Do tego pakiet tekstów, którymi można się podeprzeć w trakcie tworzenia swojej automatyzacji to jest takie niesamowite ułatwienie!
JG
9 miesięcy temu
Kurs genialny! Klaudia prowadzi za rękę - krok po kroku jak ogarnąć automatyzację. Dzięki temu szkoleniu zaoszczędzę sporo czasu ustawiając automatyzację u swoich klientów :)