fbpx

Edycja i dostosowanie maili transakcyjnych

Usługa edycji maili okołotransakcyjnych obejmuje TYLKO strony internetowe działajace w oparciu o CMS WordPress oraz wtyczkę Woocommerce.

Realizację usługi rozpoczynamy od konsultacji. Ustalamy na niej zakres zmian: kolory, elementy (zdjęcia, logo), treść maili. Po ustaleniu i dostarczeniu potrzebnych elementów (nie później niż. wciągu 7 dni od daty zakończenia konsultacji) rozpoczynam wdrażanie zmian. W tym czasie instaluje odpowiednie wtyczki, konfiguruję maile i wykonuję zamówienia testowe.

Koszt pakietu Automatyzacja aktywizująca kontakty: 984 zł (cena zawiera podatek VAT)

W zakres tego pakietu wchodzi godzinna rozmowa online, w trakcie której wspólnie ustalamy elementy, które modyfikujemy w mailach transakcyjnych.  W trakcie konsultacji udzielam też wskazówek strategicznych – o czym i jak pisać w mailach.  Jeżeli potrzebujesz pomocy przy pisaniu, zapytaj mnie o nią. Współpracuję z fantastycznymi ludźmi i na pewno kogoś Ci polecę.

Od zakończenia konsultacji online masz 7 dni na dostarczenie mi potrzebnych elementów (zostaniesz o nich poinformowana/ny w kwestionariuszu oraz w trakcie konsultacji).
Po rozmowie i otrzymaniu treści maili zaczynam modyfikowanie maili transakcyjnych. Dbam o poprawne formatowanie tekstu, spójność i wygląd całego maila.
Po wdrożeniu maili przeprowadzam test.