fbpx

Kompletny Kurs Mailerlite

Zbuduj dochodową listę mailingową i poznaj

program lepiej niż zna go support

Bardzo często trafiają do mnie osoby, które już mają newsletter. Najczęściej w mailach piszą:

C

Mam newsletter od jakiegoś czasu i nawet wysyłam sporo wiadomości, ale prawie nik ich nie czyta. Nie wspomnę już o klikaniu linków, które wysyłam, bo to jest tragedia.

Zebrałam pokaźną listę subskrybentów, ale jak przyszło do sprzedaży to kupiło zaledwie kilka osób. Widziałam, że do wielu osób w ogóle nie doszły wiadomości.

Moi klienci mają lub chcą mieć newsletter. Bardzo chciałabym/chciałbym im pomóc, ale czuję, że nie mogę im zaproponować nic więcej ponad podstawy, które są w interencie.

Jest nas więcej!

Wiem jak się czujesz bo…

5 lat temu byłam dokładnie w tym miejscu. Założyłam newsletter, bo moja ówczesna idolka mówiła, że tak trzeba. I to była jedyna informacja strategiczna, którą otrzymałam. I za którą zapłaciłam!

Bardzo długo tkwiłam w przekonaniu, że newsletter to orka na ugorze, że zajmuje mnóstwo czasu, a wyniki są słabe.

Wtedy w Polsce bardzo mało osób uczyło o newsletterze. A jak już uczyło to stawiało na startegię. Nikt nie pokazywał, jak ustawiać wszystko kliknięcie po kliknięciu, nikt nie mówił „hej tego użyjesz do tego, a tego nie potrzebujesz jak robisz to to to i to”. Sięgnęłam zatem po źródła zagraniczne.

Pierwsze testy wiedzy w praktyce wykonałam na własnej liście mailingowej. Wywaliłam z niej wtedy ponad 6000 kontaktów!
Wiesz co się stało?

Otwieralność wiadomości podskoczyła do 60%! Ludzie zaczęli odpisywac na moje wiadomości, a sprzedaż… wiedziałam, że na liście są osoby, które wycisną maksa z moich produktów.

Wtedy zrozumiałam, że nie liczy się ilość subskrybentów, a jakość listy!

Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś potrafiła/potrafił obsługiwać swój program do newslettera jak master?

Samodzielnie wprowadzisz spersonalizowane ustawienia początkowe

Personalizacja to coś, co pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji. Nie tylko język pisania i sam content ma znaczenie. Ważny jest też design i odpowiednia strategia. A oba te zagadnienia poznasz w kursie. Dodatkowo od razu przełożysz wiedzę na praktykę!

Zlecisz pracę bezpłatnemu asystentowi

Mam tu na myśli Automatyzacje. Dzieki nim zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Odgrywają one bardzo ważną rolę w tworzeniu lejków sprzedazowych. Do tego zaawansowana segmentacja i Twój subskrybent poczuje, jakbyś siedziała/siedział w jego głowie.

Zaczniesz sprzedawać bez strony internetowej

Szok? Tak! Naprawdę nie musisz mieć własnego sklepu internetowego, żeby zacząć sprzedawać. To idealna opcja na start. W kursie pokażę, jak podpisac umowe z dostawcą szybkich płatności i jak je podłączyć do Mailerlite.

Z MYŚLĄ O TOBIE PRZYGOTOWAŁAM

Kompletny Kurs Mailerlite

To mój autorski kurs, w którym poznasz metody działania, które stosuje w codziennej pracy. I przede wszystkim takie, które naprawdę działają!

Co znajdziesz w kursie? 

Godzin nagrań

Modułów tematycznych

lat doświadczenia zawarte w kursie

Poznaj Pakiety!

Dosprzedaż zakończy się za:

Ten kurs jest wyjątkowy ponieważ…

 

… nie ma drugiego tak dokładnego kursu Mailerlite w Polsce! Dodatkowo z oficjalnym patronatem Mailerlite! Jestem również pewna, że w żadnym kursie nie znajdziesz praktycznego zastosowania wszystkich elementów tego popularnego programu do newslettera.

Konkretne narzędzie

Dostajesz informacje o konkretnym programie do newslettera i związanych z nim narzędziami

Przerabiasz gdzie i kiedy chcesz

Kurs jest w pełni online. Wystarczy dostęp do internetu i możesz działać.

Nieograniczony dostęp

Nie musisz się martwić, że dostęp wygaśnie!

Uczysz się od praktyczki

Cały czas pracuję zarówno z klientami indywidualnymi, jak i szkolę. Moja wiedza jest cały czas aktualna.

Dostęp do aktualizacji

Otrzymujesz dostęp do KAŻDEJ kolejnej aktualizacji. Masz gwarancję, że treści w kursie są aktualne.

Technika i strategia

Zaplanujesz swoje działania tak, żeby pomagały osiągać Twoje cele!

Tylko jako fundatorka/ fundator otrzymujesz nieograniczony dostęp do kursu. Oficjalna jego premiera będzie miała miejsce we wrześniu 2022 roku, a dostęp do kursu będzie w formie rocznej subskrybcji.

Oferta fundatorska trwała do 13 stycznia. Jednak ze względu na dużą ilość zapytań, w porozumieniu z fundatorami, podjęliśmy decyzję o jej wznowieniu! Cena pakietów jest 100 zł wyższa, ale w dalszym ciągu 3xmniejsza niż we wrześniu!

UPDATE: Kręcenie kursu rozpoczynamy 7 lutego!


Zobacz jak kształtują się progi:

PRÓG I

PRÓG PIERWSZY OSIĄGNIĘTY!
KURS OFICJALNIE TRAFI DO PRODUKCJI!

Kwota: 15000 zł
Liczba kursantów: 37 osób

To kwota, która pozwoli mi wystartować – opłacę specjalistów i potrzebne do produkcji programy. Kręceniem i montażem zajmę się sama (mam odpowiednie kwalifikacje).
Jednak kurs nie będzie miał napisów, a ćwiczenia będę zadawać w filmach (bez dodatkowych pdfów czy testów na platformie).

PRÓG II

PRÓG DRUGI OSIĄGNIĘTY!

Kwota: 20000 zł
Liczba kursantów: 51 osób

Jeżeli osiągniemy ten próg to w kursie pojawia się napisy, każdy film będzie w formie transkrypcji i będę mogła przygotować szatę graficzną dla nich (pod druk i pod tablety).

PRÓG III

Kwota: 30000 zł
Liczba kursantów: 76 osób

Po osiagnięciu tego progu będę mogła zlecić profesjonalne przygotowanie materiałów pdf: redakcję, korektę oraz skład.

PRÓG IV

Kwota: 40000 zł
Liczba kursantów: 100 osób

To jest próg, który pozwoli mi opłacić dwa dni zdjęciowe w profesjonalnym studio oraz montaż. W pakiecie takich dni zdjęciowych jest również profesjonalny makijaż, prompter (to takie do czytania tekstu), audyt scenariusza. Moja rola jest taka, że wchodzę i nagrywam. 

Zobacz, co o moich szkoleniach mówią kursanci:

Genialne szkolenia. Niby działałam już w programach newsletter w zakresie maili po sprzedaży, robiłam inne szkolenia w temacie newsletterów, ale ten webinar wymiata. O połowie rzeczy nawet nie wiedziałam, że można. Klaudia sypie pomysłami jak z rękawa. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczone i pokazane. Nawet laik nie będzie miał problemów, aby przełożyć wiedzę na realne działanie w swoim newsletterze.

Anna Pietryka

Wirtualna Asystentka

Najlepsze szkolenie jakie do tej pory udało mi się zakupić. Wszystko wytłumaczone krok po kroku w prosty sposób. Dużo wiedzy, bez owijania w bawełnę. Bardzo polecam.

Pat Wojdyla

Bardzo szczegółowe szkolenie, po przejściu materiału rzeczywiście wiedziałam, co robić i stworzyłam swoją pierwszą automatyzację powitalną w MailerLite całkowicie od podstaw, działa doskonale 🙂

Kamila Rozwora

Zastanawiasz się czy ten kurs jest dla Ciebie?

N

TAK, JEŚLI:

✅ Nie masz jeszcze newslettera i chcesz od początku wdrażać wszystko tak, żeby działało i było dobrze odbierane przez filtry antyspamowe

✅ Masz newsletter, ale nie korzystasz i nie wiesz jak korzystać z narzędzi, które oferuje program Mailerlite

✅ Jesteś wirtualną asystentką / wirtualnym asystentem i chcesz poszerzyć zakres swoich usług

M

NIE, JEŚLI:

❌ Znasz program Mailerlite na wylot, a o awariach wiesz szybciej niż support Mailerlite

❌ Nie chcesz zakładać newslettera

❌ Nie chcesz świadczyć usług związanych z newsletterem

Cześć!
Jestem Klaudia

To nie będzie biografia. Jestem pewna, że opowieść o rodzinie nie utwierdzi Cię w tym, że jestem odpowiednią osobą, od której chcesz się uczyć.

Od 5 lat jestem przedsiębiorczynią. Wczesniej pomagałam prowadzić firmę mamy (12 lat). Żadne podatki, Rodo, ustawy i rozporządzenia nie są mi obce. A chcąc sprzedawać i działać tak, żeby nie podpasć ZUSowi, Skarbówce czy innym Inspektorom bedziesz musiała/musiał poznać niezbędne elementy prawne i podatkowe.

W 2021 roku założyłam i obsługiwałam łącznie 37 newsletterów różnych firm! Na stałe współpracuję z trzema zespołami. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i rozwiązuję pojawiające się problemy (branża rozwija się bardzo dynamicznie).

Dodatkowo jestem oficjalną ekspertką Mailerlite. Kiedy Tworzę tę stronę jest nas 14 w całej Polsce. Mój profil na Mailerlite zobaczysz TUTAJ.

Jeżeli chcesz uczyć się od praktyczki to koniecznie wypełnij poniższe okienka!

Znaczek eksperta mailerlite. Słowo Mailerlite na zielonym tle.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy można płacić kartą?

Tak, oczywiście, że można płacić kartą. Wszystkie możliwe sposoby płatności pojawią się po przejściu do systemu transakcyjnego po kliknięciu w przycisk zakupu. Płatności obsługuje PayPal.

Czy można płacić na raty?

Tak, płatność ratalną obsługuje operator Przelewy24. Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych Przelewów24: Alior Bank S.A.. Mozesz również skorzystac z P24Now – systemu płatności odroczonych. Jeżeli chcesz z nich skorzystać, system poprosi Cię o założenie konta i potwierdzenia nr telefonu. W kolejnym kroku wybierzesz czy chcesz spłacać w wygodnych ratach czy opóźnić płatność o maksymalnie 54 dni. W  przypadku rat – są one oprocentowane. W przypadku odroczenia – nic nie płacisz dodatkowo. Za każdym razem będziesz musiała/musiał podać dane, które pozwolą sprawdzić Twoją zdolność kredytową. Po finalizacji umowy wszystkie umowy otrzymasz na maila.

Czy mogę pobrać materiały kursowe na swój komputer?

Nie ma możliwości pobrania filmów wideo. Natomiast TYLKO w ofercie fundatorskiej będziesz mogła/mógł pobrać na dysk materiały pdf. W kursie  w wersji subskrybcyjnej dostęp do nich będzie już tylko z platformy.

Czy moja lokalizacja ma znaczenie?

Tylko w przypadku kiedy kupujesz na fakturę, a siedziba Twojej firmy jest za granicą. Wtedy nie kupuj przez sklep. Zgłoś się na maila helou@paniodklikania.pl  Wystawimy fakturę zgodną z przepisami 😉

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostep do kursu w ofercie fundatorskiej nie jest ograniczony. Otrzymujesz również dostęp do darmowych aktualizacji modułów.

Czy kurs mogę przerabiać na telefonie?

Oczywiście! Platforma będzie w pełni responsywna.

Dołącz już dzisiaj i miej realny wpływ na ostateczny wygląd i zawartość kursu!