fbpx

Newslettery i automatyzacje

Jeżeli ktoś kiedyś powie Ci, że newsletter to przeżytek to… uciekaj! Nie ma potężniejszego narzędzia do nawiązywania relacji i sprzedaży niż newsletter.

Newslettery i automatyzacje to moja wielka miłość. Na bieżąco szkolę się i edukuję w tym temacie.

Posiadam Certyfikat z zakresu Marketing Automation.

W ramach swoich usług mogę zaproponować Ci pięć pakietów:

  1. Newsletter Start
  2. Automatyzacja powitalna
  3. Automatyzacja posprzedażowa do 1 produktu
  4. Automatyzacja aktywizująca kontakty
  5. Automatyzacje zaawansowane

W ramach pakietu Newsletter Start dobieram dla Ciebie program do email marketingu. Zakładam dla Ciebie konto, integruję newsletter z Twoją stroną www.
Tworzę formularz zapisu na newsletter i osadzam go na stronie. Dostosowuję wiadomości double-opt in (wprowadzam kolory marki i grafiki, przygotowuję stopkę oraz teksty). Dostosowuję formularz wypisu z newslettera oraz tworzę jeden uniwersalny szablon, którego możesz używać w dalszym rozwoju swojej listy.
Do formularza zapisu na newsletter podpinam automatyzację (max 3 wiadomości).
Po ustawieniu wszystkiego, nagrywam dla Ciebie film instruktażowy, w którym pokazuję, jak poruszać się po platformie.

Mogę go dla Ciebie założyć i zintegrować z Twoją stroną www. jeżeli potrzebujesz ułożyć ścieżki klienta i podpiąć zaawansowane automatyzacje – napisz.

Koszt pakietu Newsletter Start: 1000 zł netto

Jeżeli masz już newsletter, ale chcesz zacząć wdrażać automatyzacje to polecam zacząć od pakietu Automatyzacja Powitalna. W zakres tego pakietu wchodzi godzinna rozmowa online, w trakcie której wspólnie ustalamy cel jaki chcesz osiągnąć w danej automatyzacji. W oparciu o rozmowę buduję drzewko – szkielet automatyzacji, który następnie będziemy wdrażać. W trakcie konsultacji udzielam też wskazówek strategicznych – o czym i jak pisać w wiadomościach. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy pisaniu, zapytaj mnie o nią. Współpracuję z fantastycznymi ludźmi i na pewno kogoś Ci polecę.
Po rozmowie i otrzymaniu treści maili zaczynam budować automatyzację. Dbam o poprawne formatowanie tekstu, spójność i wygląd całego cyklu.
Po wdrożeniu automatyzacji przeprowadzam test i oddaję cykl w Twoje ręce.

Koszt pakietu Automatyzacja powitalna: 600 zł netto

Komunikacja posprzedażowa to bardzo ważny element strategii, który niestety często jest zaniedbywany. Dlatego, jeżeli chcesz zadbać o taką automatyzację, pakiet Automatyzacja posprzedażowa będzie dla Ciebie.
Sam produkt wygląda podobnie jak pakiet z automatyzacją powitalną. Na rozmowie skupiamy się na tym, jaki dialog chcesz prowadzić z klientem po zakupie. Rozmawiamy o poleceniach, opiniach oraz upsellingu. Po konsultacji buduję automatyzację oraz wdrażam ją od strony technicznej

Koszt pakietu Automatyzacja posprzedażowa: 800 zł netto

Otwieralność maili na poziomie 15% a klikalność 5 % – brzmi znajomo? A co jak powiem, ze możemy zwiększyć te wyniki 3-4 krotnie w krótkim czasie?
Z pomocą przychodzi Automatyzacja aktywizująca kontakty. W skład tego pakietu wchodzą dwie osobne automatyzacje, które aktywizują kontakty, które nie otwierają Twoich wiadomości i nie klikają w linki, które do nich wstawiasz. W ten sposób zachęcasz odbiorców do aktywności, co pozytywnie wpływa na postrzeganie Twoich newsletterów przez programy pocztowe oraz usuwasz tych, których nie interesuje Twój newsletter.
Podobnie jak w pakietach 2 i 3, tutaj również zaczynamy od konsultacji i ustalenia ram czasowych i wiadomości, a także strategii aktywizacji. Następnie wdrażam wszystko od strony technicznej i Twoja baza ożywa.

Koszt pakietu Automatyzacja aktywizująca kontakty: 800 zł netto

Istnieje też szereg innych automatyzacji, które są bardzo zaawansowane i spinają razem kilka systemów. Te zlecenia wyceniane są indywidualnie.

Zajmuję się również migracją baz między programami do mailingu. Tutaj pracuję w oparciu o stawkę godzinową 200 zł/h, a czas pracy raportuję w oparciu o aplikację Toggl.

Możemy również podjąć współpracę na stałe. Wtedy w swoim grafiku znajduję dla Ciebie tyle czasu ile potrzebujesz. To jest bardzo fajna opcja dla dużych baz newsletterowych – tam zawsze jest co robić.

Wyżej wymienione produkty wkrótce pojawią się w sklepie w formie pakietów do wykupienia.

Dane osobowe

12 + 1 =

Gotowa/ gotowy podbić serca swoich odbiorców?

Zostaw wiadomość. Odpiszę w ciągu dwóch dni roboczych.