Kontakt

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO MNIE!

Pracuję od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00 – 14:00.
Nie rozmawiam przez telefon.
Możesz również napisać bezpośrednio na maila

kontakt@paniodklikania.pl

Na wiadomości odpowiadam zwykle w ciagu 3 dni roboczych.

Faq czyli zasady współpracy

Jeżeli dokonujesz zakupu na stronie www to obowiązuje Nas Regulamin. Przy współpracy indywidualnej ZAWSZE podpisujemy umowę. Umowa jest długa, wyczerpuje takie tematy jak prawa do dzieła, zakres obowiązków i ustaleń, RODO i wszystkie niezbędne elementy. Została stworzona w duchu partnerstwa i żadnej innej formy współpracy nie uznaję.

Dokument księgowy wystawiany jest ZAWSZE – na sklepie w sposób automatyczny, przy podpisywaniu umów dostarczany jest na maila. Domyślnie wystawiany jest rachunek, ale możesz zaznaczyć odpowiedni checkbox i wystawi się faktura VAT. Przy współpracach regulowanych umowami wystawiam faktury VAT.
Jeżeli siedziba Twojej firmy jest za granicą, napisz na maila kontakt@paniodklikania.pl i wystawimy fakturę proformę.

Bo bardzo tego nie lubię i pracuję w zespole. Jeżeli wytyczne mam na mailu to udostępniam maila swojemu teamowi co znacznie przyspiesza współpracę.
Planujemy również wprowadzić firmowy WhatsApp dla osób, które są przyzwyczajone do komunikatorów.

Bardzo różnie – zwykle do kwoty 10000 zł pobieramy wynagrodzenie z góry, ale jak pisałam wyżej, współpracujemy TYLKO na zasadach partnerstwa, więc płatność na pół, na transze również jest dla nas akceptowalna.

W umowie zawieramy konkretne terminy. Ale jesteśmy ludźmi i nie jesteśmy obojętni na choroby, wypadki czy sprawy rodzinne. Podstawą naszej współpracy jest dialog.
Wystarczy nas poinformować i dopasujemy rozwiązanie.
Zdarzało nam się przesuwać projekty, wstrzymywać i wracać – jeżeli kontakt jest to jesteśmy bardzo elastyczni.