Oho, chyba zaklikało!


Twoja obecność na tej stronie to dla mnie znak gotowości do działania.

Kolejny krok? Wyślij wiadomość i opowiedz o tym, czego potrzebujesz.

Po drugiej stronie czekam na Ciebie ja – Klaudia, czyli Pani Od Klikania, a także moja prawa ręka – Monika

Pracujemy w dni powszednie od 11.00 do 15.00 – i odpowiemy na Twoją wiadomość najpóźniej w następnym dniu roboczym. 

E-mail
kontakt@paniodklikania.pl
Kobieta w czerwonych okularach i chabrowym swetrze na tle drewnianej ściany w zakładce kontakt

W jakich sprawach warto pisać?


Jeśli chcesz, bym razem z moim zespołem zajęła się Twoją stroną internetową / sklepem / platformą kursową / automatyzacjami / newsletterem lub sprzedażą – pisz bez zbędnej zwłoki!

Najbliższy wolny termin: 9 września 2024

A jeśli masz pytanie o to, jak pracujemy – sprawdź najpierw, czy nie odpowiedziałam na nie poniżej. Może informacja, której potrzebujesz, już na Ciebie czeka?

Jeżeli kupujesz coś ode mnie przez stronę www, obowiązuje Nas Regulamin. Za to współpraca indywidualna ZAWSZE oznacza podpisanie szczegółowej umowy. Tak, jest ona długa – bo dotyczy istotnych tematów, jak prawa do dzieła, zakres obowiązków i ustaleń, RODO i wszystkie inne niezbędne elementy. To ważne, bo zależy mi na tym, by obie strony były równo chronione. Bez umowy nie kliknie!

Szczerze mówiąc, po prostu tego nie lubię. To jednak także kwestia usprawniania procesów. Pracujemy w zespole i jeśli wytyczne mam na mailu, łatwiej jest mi udostępnić je pozostałym osobom zajmującym się Twoim projektem. Oszczędzamy w ten sposób sporo czasu. A dodatkowo wszystko mamy spisane czarno na białym, dzięki czemu jest mniej miejsca na ewentualne porozumienia i możemy działać bez zakłóceń.

W umowie precyzujemy konkretne terminy kolejnych kroków współpracy. Nie jesteśmy jednak obojętni na choroby, wypadki czy sprawy rodzinne. Dlatego podstawą naszej współpracy jest dialog. Jeśli poinformujesz nas odpowiednio wcześnie – dopasujemy rozwiązanie. Zdarzało nam się przesuwać projekty, wstrzymywać i wracać do nich po jakimś czasie. Jeżeli druga strona nie nadużywa naszej cierpliwości i pozostaje w kontakcie, potrafimy być bardzo elastyczni.

Dokument księgowy dostajesz przy zakupie ZAWSZE – lubimy mieć porządek w papierach. W sklepie dzieje się to w sposób automatyczny. Domyślnie wystawiany jest rachunek, ale możesz zaznaczyć odpowiedni checkbox i wystawi się faktura VAT. Przy współpracach regulowanych umowami wystawiam faktury VAT. Dostaniesz swoją na wybrany adres e-mail. Ważne! Jeżeli siedziba Twojej firmy znajduje się za granicą, napisz na maila kontakt@paniodklikania.pl. Wtedy łatwiej nam będzie wystawić fakturę odpowiednią do Twojej sytuacji i miejsca zamieszkania.

Zazwyczaj płatności dzielimy na dwie części. Pierwszą regulujesz przed rozpoczęciem prac, drugą – po ich zakończeniu. Przy kwotach powyżej 15 000 netto możemy negocjować podzielenie płatności na transze po ukończeniu konkretnych etapów.

Tak. Do wyboru masz płatność przez Stripe.

Materiały otrzymujesz na rok – chyba że w opisie produktu jest zaznaczone inaczej. Tuż przed upływem tego okresu dostaniesz ode mnie maila, w którym zaoferuję Ci możliwość przedłużenia dostępu w niższej cenie – o ile nadal będziesz go potrzebować.

Do wyboru masz kilka opcji – imoje (do transakcji bankowych, rat lub płatności odroczonych), Stripe (do płatności kartą).

Wiemy, że czas to pieniądz! Dlatego udostępniamy zakupione materiały, jak tylko Twoja wpłata zostanie zaksięgowana na moim firmowym koncie.

Popatrz, komu już opłaciło się do nas kliknąć: