Cześć! Tu Klaudia!

Słynę z konkretów i bezpośredniości. Patrzę na biznesy z lotu ptaka i w mig znajduję obszary, które mogą działać na autopilocie. Moją misją jest pokazanie przedsiębiorcom, że wcale nie nie muszą zarywać nocy, żeby ich firmy się rozwijały, a klienci byli zadowoleni. Wierzę w to, ze nowe technologie mogą być wdrożone w każdym, a szczególnie małym biznesie.

Moja historia

6 różnych zawodów

Jedyne co jest pewne w życiu to zmiana. Oh jak mi z tym było źle. W mojej głowie tkwiło przekonanie, że najlepiej iść na etat i pracować w jednej firmie 20 lat. Tymczasem, nie widząc jasnej ścieżki rozwoju, po prostu się wypalałam.
Skończyłam studia położnicze, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, rachunkowość – nigdzie nie zagrzałam miejsca.
Zanim dostałam pierwszą pracę w zawodzie medycznym pracowałam jako… asystentka adwokata. Moja pierwsza praca wnosiła do budżetu domowego 997 zł! Czułam się, jakbym wygrała życie (nie ważne, że czynsz wynosił 800 zł:D). W 2017 roku założyłam własną działalność i poczułam wolność. Okraszoną ogromną odpowiedzialnością, ale z ogromnym potencjałem do rozwoju.

Moja historia związana z tworzeniem stron zaczęła się w… liceum. Wtedy, żeby zaliczyć Technologię Informacyjną na 6, musiałam napisać całą stronę internetową w HTML. A, że byłam na profilu biologiczno-chemicznym i moim marzeniem było zostać kardiochirurżką to poprosiłam kolegów z Mat-Infa o pomoc (pozdrawiam Mateusz:D). Jednak mój ścisły umysł kochał schematy i związki przyczynowo skutkowe. Fascynowało mnie, że zbiór krzaków potrafi stworzyć coś co się rusza. Temat jednak porzuciłam.

Co sprawiło, że zajęłam się tworzeniem stron i zostałam Ekspertką Marketing Automation? To co w większości takich przypadków – życie.
Po urodzeniu drugiej córki zrobiłam kursy w temacie tworzenia stron i platform kursowych. Dały mi solidny początek i niesamowitego kopa do rozwoju. Na swojej drodze spotkałam zdolne programistki i programistów, którzy czasem pomagali, a czasami sprowadzali na ziemię.
Dzięki nim wiem, czego nie wiem.
Dzięki nim wiem, że mogę stworzyć coś pięknego.