||

Jak sprawdzić motyw na stronie?

Przystępując do tworzenia swojego miejsca w sieci dojdziesz do momentu wyboru motywu (wyglądu) Twojej strony. Czasami trafiasz w sieci na miejsce, które idealnie odpowiada Twoim wymogom estetycznym i chcesz DOKŁADNIE taki sam wygląd. Nie pochwalam, bo jednak wolę stawiać na wyróżniki, ale jeżeli chcesz się zainspirować, dostosować kolorystycznie, dodać własne elementy to taka baza będzie jak znalazł.
W tym wpisie pokażę Ci, jak sprawdzić z jakiego motywu korzysta dana strona.

free delivery

Żeby sprawdzić interesujący Cię motyw potrzebujesz: strony internetowej, która już na nim działa oraz narzędzi, które za Ciebie sprawdzą, co to za cudo.
Ze swojej strony mogę polecić poniższą stronę.

What wp theme is that?

To nazwa strony internetowej, na którą możesz wejść TUTAJ. Po kliknięciu zobaczysz stronę startową, a na niej okienko. Wklej w nie adres strony internetowej, której wygląd Ci się podoba.

Zrzut ekranu 2021 03 14 o 10.39.24

Po wpisaniu adresu strony i kliknięciu zielonego przycisku, strona wygeneruje wyniki.

Zrzut ekranu 2021 03 14 o 10.48.40

Jako przykład, użyłam własnej strony internetowej z innej gałęzi mojej firmy.
Pierwsza informacja jaką otrzymasz to to, że pracuję na child theme. Poniżej znajdziesz link do autora szablonu, wersję oraz screenshot z wyglądu użytego do prezentacji. Motyw jest bardzo dobry, często aktualizowany, support jest świetny. Jeżeli Ci się podoba, możesz śmiało kupować 😉

Zrzut ekranu 2021 03 14 o 10.49.05

Dalej informacja o pierwotnym motywie. O tym dlaczego warto tworzyć motywy potomne przeczytasz na blogu już wkrótce.

Zrzut ekranu 2021 03 14 o 10.49.32

Na samym końcu znajdziesz listę wtyczek, które są używane na stronie. Bardzo fajna opcja, jeżeli szukamy jakiejś konkretnej wtyczki, a efekt na gotowej stronie nam się podoba. Można też podejrzeć na jakim rodzaju buildera strona się opiera.
Teraz już wiesz, jak sprawdzić z jakiego motywu korzysta dana strona. A czy wiesz co zrobić, żeby nikt nie wiedział z jakiego motywu korzysta Twoja strona? Chcesz wiedzieć dlaczego, warto tą informację ukryć?
Przeczytaj o tym TUTAJ.

Podobne wpisy